YAVUZ GRUP YOLUN'DA BEKLENEN GÜN GELDİ...


04.07.2017 17:31:29     812
YAVUZ GRUP YOLUN'DA BEKLENEN GÜN GELDİ...

 

 

Yıllardır Beklene Hasret Sona Eriyor...

 

Yavuz Grup Yolunda beklenen gün geldi. İlçemizin Pınarlı, Küçükköy, Kavaklı, Serpil, Çallı, Taşlıtepe, Veliköy, Şahinli, Erenköy, Kovanlı, Yeniköy ve Yavuz mahallerimize, yaylalarımıza ve Akçaabat İlçesinin 6 Mahallesine hizmet veren Yavuz Grup Yolunun hasretle beklenen ihalesinin 1. Etabı 24 Temmuz 2017 tarihinde ihale ediliyor. 2. Etap içinde planlama çalışmaları hızla devam etmektedir.

 

Bölüm bölüm yapılacak olan Grup Yolunda İlk İhale Şahinli, Kovanlı geçiti yapılacak olup, İhale kapsamında yol genişleme çalışmaları, duvarlar, menfezler ve yol betonlaması şeklinde gerçekleştirirlecek olup ilk kazmanın vurulacağı günü heyecanla beklemekteyiz.

 

Bu hayalimizin gerçekleştirilmesinde emek veren büyüklerimizden özellikle;

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'ya, Milletvekillerimiz; Sayın Muhammet Balta'ya, Sayın Adnan GÜNNAR'a, Sayın Ayşe Sula KÖSEOĞLU'na ve Sayın Salih CORA'ya Ayrıca yakından ilgilenen Trabzon Valisi Sayın Yücel YAVUZ'a, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU'na Ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Sayın Cengiz ÇOLAK'a ve İbrahim KUL'a, Fen İşleri Daire Başkanı Sayın Hüseyin TÜRKER'e ve ekibine, Ak Parti İl Başkanımız Sayın Haydar REVİ'ye ve Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Zekeriya KARAÇENGEL'e Şükranlarımızı Sunuyoruz.

İletişim

  • Cumhuriyet Meydanı No : 1
    Çarşıbaşı / TRABZON
  • (0462) 821 30 04
  • (0462) 821 30 43
  • bilgi@carsibasi.bel.tr
porno izle