BAŞKAN NUHOĞLU'NDAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI


29.08.2021 13:39:32     775
BAŞKAN NUHOĞLU'NDAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

           Anadolu topraklarını sonsuza kadar hür ve bağımsız yurt toprağı yapan, milletin yeniden doğuşunu müjdeleyen ve cumhuriyete hayat veren büyük zaferin 99. yıl dönümü kutlu olsun.

       Bizlere bu zaferi kazandıran Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, gazi Meclisimizin tüm üyelerini, kahraman ordumuzun tüm askerlerini rahmetle yad ediyor, gazilerimize sıhhat ve afiyet temenni ediyorum.

       30 Ağustos Zaferi, ordumuzun milletiyle tam olarak birleşmesinin ve bütünleşmesinin eseri olarak hepimizin haklı gururudur. Tarihten silinmek istenen milletimizin, bilakis tarihe yön vermeye devam edeceğinin en açık mesajlarından biri olan bu zafer, milli belleğimizden asla silinmeyecektir. Dünya durdukça bu millet var olacak, varlığından, birliğinden ve yüksek insani değerlerle insanlığa hizmetten asla taviz vermeyecektir.

        Dün olduğu gibi bugünde, her yerde ve her ferdimizle, milletçe devletimizin bekası, milletimizin refahı için çalışmaya, dünyanın gelişmiş ülkeleri ile her alanda yarışmaya ve evrensel insanlık değerlerinin savunulmasına öncülük etmeye, mazlumların yanında, zalimlerin ve vatan hainlerinin ise karşısında olmaya, her zamankinden daha fazla azimli ve kararlıyız.  

        Bu duygu ve düşüncelerle; başta, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, Ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü ve manevi değerlerimiz uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi,  minnet ve şükranla anıyor, aziz milletimizin, şanlı ordumuzun tüm mensuplarının ve siz değerli Çarşıbaşılı hemşehrilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramını içtenlikle kutluyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İletişim

  • Cumhuriyet Meydanı No : 1
    Çarşıbaşı / TRABZON
  • (0462) 821 30 04
  • (0462) 821 30 43
  • bilgi@carsibasi.bel.tr
Mümin NUHOĞLU
Çarşıbaşı Belediye Başkanı